Jūsų šventei

NAIKIŲ SODYBOJE

Gamta visuomet buvo svarbi kiekvienam lietuviui, nes nuo neatmenamų laikų, mūsų protėviai buvo labai priklausomi nuo jos, ir žvelgė į ją su didelę pagarbą, ir šiai dienai labai lengva suprasti, kodėl dabartiniam žmogui tai yra pasaulis, kuriame jis gali rasti prieblobstį ir dvasinę ramybę. Neveltui ši tema yra itin dažna lietuvių literatūroje. XVIII a., XIX a., XX a. rašytojai ir poetai vaizdavo gamtą gerbiantį žmogų, patyrusį priespaudą, baudžiavos sunkenybę. Tik gamtos pasaulis padėjo ištverti žmogui gyvenimo negandas ir tapo atrama. Ryškiausiai žmogaus ir gamtos ryšį savo kūryboje atskleidė K. Donelaitis, J. Tumas – Vaižgantas ir Maironis.
Todėl, pradėję kurti Naikių sodybą, stengiamės kuo mažiau paliesti gamtą, ir viską daryti kuo paprasčiau, prisimenant mūsų protėvių gyvenimą, ir tai tik dar labiau padeda jausti šilumą ir ramybę teikiančią gamtos didybę. Šiai dienai galime Jus pakviesti pas mus puikiai praleisti laiką ne tik pirtyje ar kubile, bet ir didesnėje salėje talpinančioje iki 25 žmonių, krikštynos, gimtadieniai, visada rasite puikią nuotaiką, gražią gamtą ir ramybę Naikių Sodyboje!

Naikių sodyba

Didesnei

ŠVENTEI
Nauja, šviesi, išpuoselėta ir jauki salė, savo klientams pasiūlysime labai lanksčią ir išpuoselėtą virtuvę, kurioje patenkinsime didžiausius Jūsų lūkesčius.
Mes padėsime surengti Jūsų vestuves, gimtadienį ar kitą šeimos bei įmonės šventę.
Prie bendro stalo galime aptarnauti iki 40 svečių.
Taip pat galime pasiūlyti nakvynę 20 žmonių.

Gaivinanti

Pirtis

Siūlome pasilepinti ir atsipalaiduoti mėgaujantis rusiškos pirties malonumais! Čia įrengta pirtis – Rusiška – tai medinė labai karšta ir sausa pirtis, po kurios ypač malonu atsigaivinti šaltame vandenyje. Temperatūra čia pasiekia 80-90 °C, kaip žinome pirtis tai puiki antistresinė priemonė, stiprinanti imunitetą, aktyvinanti kraujotaką, medžiagų apykaitą, bei padedadanti organizmui atsikratyti toksinų. Kaitinimosi pirtyje metu yra skatinamas kūno išsivalymas nuo šlakų, todėl su jais pašalinami ir toksinai, valosi oda (po pirties seanso pašalinamos negyvos ląstelės). Pasikaitinę pirtyje galėsite maloniai atsivėsinti ir paplaukioti visai šalia esančioje Ventos upėje!

Naikiu Sodyba
Naikiu Sodyba

Graži

Aplinka

Naikių sodyba įsikūrusi šalia Ventos upės, gražus kranto skardis, miškas. Visa tai palieka nuostabius prisiminimus, padeda atsipalaiduoti ir pamiršti kasdieninius rūpesčius.