Jūsų šventei

NAIKIŲ SODYBOJE

Gamta visuomet buvo svarbi kiekvienam lietuviui, nes nuo neatmenamų laikų, mūsų protėviai buvo labai priklausomi nuo jos, ir žvelgė į ją su didelę pagarbą, ir šiai dienai labai lengva suprasti, kodėl dabartiniam žmogui tai yra pasaulis, kuriame jis gali rasti prieblobstį ir dvasinę ramybę. Neveltui ši tema yra itin dažna lietuvių literatūroje. XVIII a., XIX a., XX a. rašytojai ir poetai vaizdavo gamtą gerbiantį žmogų, patyrusį priespaudą, baudžiavos sunkenybę. Tik gamtos pasaulis padėjo ištverti žmogui gyvenimo negandas ir tapo atrama. Ryškiausiai žmogaus ir gamtos ryšį savo kūryboje atskleidė K. Donelaitis, J. Tumas – Vaižgantas ir Maironis.
Todėl, pradėję kurti Naikių sodybą, stengiamės kuo mažiau paliesti gamtą, ir viską daryti kuo paprasčiau, prisimenant mūsų protėvių gyvenimą, ir tai tik dar labiau padeda jausti šilumą ir ramybę teikiančią gamtos didybę. Šiai dienai galime Jus pakviesti pas mus puikiai praleisti laiką ne tik pirtyje ar kubile, bet ir didesnėje salėje talpinančioje iki 25 žmonių, krikštynos, gimtadieniai, visada rasite puikią nuotaiką, gražią gamtą ir ramybę Naikių Sodyboje!

26197899_164992057597576_7740548025048115840_o

Didesnei

ŠVENTEI
Savo klientams pasiūlysime labai lanksčią ir išpuoselėtą virtuvę, kurioje patenkinsime didžiausius Jūsų lūkesčius.
Mes padėsime surengti Jūsų vestuves, gimtadienį ar kitą šeimos bei įmonės šventę.
Prie bendro stalo galime aptarnauti iki 25 svečių.
Taip pat galime pasiūlyti nakvynę 20 žmonių.

Graži

APLINKA

Smetoniškus laikus menanti rastine salė, dvelkia praeitimi, bet tuo pačiu jauki ir subitli pokylių salė su nuostabiu vaizdu per langus.Bendroje erdvėje jungiasi dvi salės: pokylių ir poilsio